Šití je tvoření a tvoření jsem já.

Ing. Lenka Sykáčková

Ing. Lenka Sykáčková  nar.: 1975            vystudovala jsem marketing a management na univerzitě Mateja Bella v Banské Bystrici. Od roku 1997 jsem se pracovně pohybovala v oboru obchodu a marketingu. Jsem vdaná a mám dvě děti.

Mojí celoživotní vášní je design v jakékoliv podobě. Šiji, maluji, tvořím bytové doplňky a příležitostně se věnuji bytovému designu, fotím. Miluji tvoření krásných věcí, a proto mám i pozitivní vztah k vizážistice, oděvní stylistice a vlasovému stylingu. 

Šiji od 14 let a moje maminka mě zasvětila do tohoto umění. Postupně jsem ji předč/šila a šila na celou rodinu a na "vysoké" jsem si tak přivydělávala. Šila jsem všechno od klobouku po bačkory včetně zimních bund a kostýmů. Získala jsem spoustu zkušeností, které teď mohu předávat dál a baví mě to.

Kdysi jsem šila, protože v obchodě nic nebylo, nebo to bylo drahé, teď šiji hlavně pro radost.

Vizážistiku a stylistiku jsem se učila sama na sobě nebo na kamarádkách, dělala jsem to vždy tak jak to cítím a jak se mi to líbí, ale abych jsi osvojila profesionální zásady a postupy absolvovala jsem kurz kosmetiky, vizážistiky, stylistiky a kurz vlasové úpravy pro profesionály u paní Jitky Geislerové - Kurzy Pedant

Zeptejte se Lenky:                     

tel. č.: +420 721 311 611               

nebo jí napište: