Kurz šití od A do Z, individuální Pardubice - Srch

28.02.2020

Lenka Hetešová - kurz šití od A do Z

Kateřina Kopecká - kurz šití od A do Z

Petra Jalůvková - kurz šití od A do Z

Pepa the Pig

Blanka Benáková

Lucie Studničková 

Kurz šití od A do Z pro Marii Nedvědovou

Kurz šití od A do Z  pro Janku Michálkovou

Kurz šití od A do Z - Barbora Šalandová

Kristýnka Jansová

Eva Pustowková

Gabriela Raisová 

6/2019 Daniela Zahrádková využila pro úhradu mého kurzu prostředků EU v rámci projektu Štěstí přeje aktivním a dobře připraveným reg. č. projektu CZ.03.2.65/0.0./0.0/16_047/0009308. Projekt je zaměřen na zvýšení zaměstnatelnosti osob, zejména na mateřské/rodičovské dovolené vracející se a trh práce. 

Tady odkaz na projekt: 

https://www.konep.cz/aktuality/zapojte-se-do-projektu-stesti-preje-aktivnim-a-dobre-pripravenym-volna-mista-na-vzdelavaci-aktivity/

2/2019 A tady máme dvě kámošky, které si udělali radost a čas pro sebe a navštěvují můj kurz šití od A do Z. Vědí, že když se chtějí něco naučit dobře, tak to chvíli trvá a je nutné si vše pořádně procvičit. Peťa a Kamilka jsou moje sluníčka, vždy dobře připravené a vesele naladěné. Před první lekcí Peťka byla úplná začátečnice, ale Kamilka již něco ušila a doma je vybavena overlokovým strojem a coverlokem.....hmmmmmmmmmmm. Peťka se věnuje kromě šití i tvoření přáníček, malování atď. Oceňuji na ní, že si vždy doma procvičí to co na lekci učíme se a výsledky v pokrocích jsou veliké. Kamilka je drak, protože je dobře vybavena šicími stroji jede jako stroj a šije jako smyslů zbavená.:) Její portfólio výrobků je obsáhlé. Při šití využívá nápadité látky a jednoduché střihy, tím je efektní výsledek zaručen. Teď holky pracují na výběru zimních bund co budou šít na podzim. Sledujte je jak se jim to povede!

Petra Luštická

Kamilka Bednářová

1/2019 Anetka Zvolská měla obavy, jestli se naučí šít člověk i když neoplývá talentem... Nevím, proč měla tyto obavy...? Anetka je perfekcionalista, ale léčí se...:) Taky má ráda přírodu a zasazuje se za recyklaci všeho možného viz. modré kraťasy, které jsou ušity z letních džínových šatů ze sekáče za 75,- Kč. Mě tím také nakazila. Teď maká na klasickém divadelním kabátu s lištovými kapsami a podšívkou. Na podzim 2019 uvidíte výsledek. Je to záhul UF, UF.

1/2019 Bělka Pelikánová přišla s velkou chutí naučit se šít, ale i si oddechnout od náročného povolání. Myslím, že se povedlo jedno i druhé. Na individuálních lekcích i na skupinových workshopech se člověk příjemně uvolní a zapomene na starosti, protože se musí pekelně soustředit, aby nepo... to co právě šije:) Ale i pokecáme a zasmějeme se. Na Bělku se těším na dalším kurzu, kde si bude procvičovat co se naučila.

1/2018 - Pro Magdičku Jaňurovou začal dlouhý kurz šití od A do Z. Magdička byla šitím nepolíbená, ale měla ohromný elán a chuť se vše naučit a tak to dopadlo velmi dobře. Teď když se podíváte na její práci na Šikulících tak samy uvidíte, kam se posunula. Šije si šaty, spodní prádlo, mikyny ... a je,ale prosím to nikomu neříkejte, ...na šití asi závislá...:)